Do ŚDM w Panamie pozostało:

 

Zgłoszenia za pomocą formularza dostępnego na stronie www.spozz.com

Kontakt z Organizatorem wyłącznie mailem na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
Czas rejsu został podzielony na 11 etapów. Jacht wypłynie z portu w Gdyni 25 sierpnia 2018 roku, a jego celem jest Panama i udział załogi w Światowych Dniach Młodzieży, które odbędą się w styczniu 2019 roku.
 
Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje elektroniczna kolejność zgłoszeń, które będą się odbywać w czterech turach. Pierwszy termin upływa 12 stycznia 2018 roku, drugi 26 stycznia 2018 roku, trzeci 9 lutego 2018 roku, zaś czwarty 23 lutego 2018 roku. Czas składania podań kończy się o godz. 16 we wszystkich wymienionych terminach. Koszty udziału w wyprawie są podane na stronie SPOZŻ.

 

 
dcdcd
 

 

Załoga jachtu:

Dla potrzeb realizacji Projektu w zakresie rejsu morskiego przyjęto, że Załoga jachtu na każdym z etapów liczyć będzie 8-10 osób, z czego co najmniej 50% posiadać będzie wymagane kwalifikacje–stopnie żeglarskie. W dwudziestotygodniowej żegludze przewiduje się udział ogółem 80–100 uczestników, głównie młodzieży. Każdorazowo załogą dowodzi kapitan z pomocą trzech oficerów wachtowych.
Na każdy dwutygodniowy etap uczestnicy będą wyłaniani poprzez kwalifikacje krajowe 1-9 osób oraz międzynarodowe 1-2 osób.

 

Nad Projektem objął Honorowy Patronat J. E. Andrzej Jeż Biskup Tarnowski

Partnerami Projektu są:

1. Wydział Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Tarnowskiej,

2. Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży "KANA" w Tarnowie oraz

3. Klub Morski TG "Sokół" w Nowym Sączu.

 

Gantry 5