Do ŚDM w Panamie pozostało:

 

ksmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1

 

Warunki rejestracji

  • Wiek między 15, a 30 lat

Do uczestnictwa w ŚDM zaproszeni są wszyscy pomiędzy 15, a 30 rokiem życia. Warunek ten nie dotyczy koordynatorów grup, kapłanów i osób życia konsekrowanego, którzy mogą uczestniczyć niezależnie od przekroczenia górnej granicy wieku.

  • Wypełnienie formularza rejestracyjnego

Każda grupa pielgrzymów musi mieć swojego koordynatora, który dokona rejestracji całej grupy. Koordynatorem grupy może być osoba, która ma ukończone 18 lat.

  • Dokonanie odpowiednich płatności zgodnie z wybranym pakietem pielgrzyma

 

Podobnie jak przy poprzednich edycjach Światowych Dni Młodzieży do wyboru mamy 3 rodzaje pakietów. 

Zapraszamy do obejżenia ich filmowej prezentacji:

 

 

PAKIET A:

Obejmuje pobyt od poniedziałku 21 stycznia do wieczora w niedzielę 27 stycznia. Zakwaterowanie w ramach pakietu trwa do poniedziałku rano 28 stycznia. Różne typy pakietów A pozwalają na wybór opcji zawierających bądź nie zakwaterowanie i wyżywienie. Ubezpieczenie, transport publiczny i plecak pielgrzyma znajdują się w każdym typie pakietu A.

PAKIET B:

Obejmuje pobyt od rana w piątek 25 stycznia do wieczora w niedzielę 27 stycznia. Zakwaterowanie w ramach pakietu trwa do poniedziałku rano 28 stycznia. Różne typy pakietów B pozwalają na wybór opcji zawierających bądź nie zakwaterowanie i wyżywienie. Ubezpieczenie, transport publiczny i plecak pielgrzyma znajdują się w każdym typie pakietu B.

PAKIET C:

Obejmuje pobyt soboty 26 stycznia do niedzieli 27 stycznia. Zawiera również ubezpieczenie, transport publiczny i plecak pielgrzyma.

 

pakiety ceny

 

 

  Do pobrania: Pakiety pielgrzyma [PL]

 

 

Pakiety pielgrzyma PL

 

Pakiety pielgrzyma PL2

 

Pakiety pielgrzyma PL3

 

Najczęściej zadawane pytania:

Kto może uczestniczyć w ŚDM?

Do uczestnictwa w ŚDM zaproszeni są wszyscy pomiędzy 15, a 30 rokiem życia. Warunek ten nie dotyczy koordynatorów grup, kapłanów i osób życia konsekrowanego, którzy mogą uczestniczyć niezależnie od przekroczenia górnej granicy wieku. Każda grupa pielgrzymów powinna mieć swojego koordynatora, który będzie odpowiedzialny za rejestrację całej grupy. Koordynator musi być osobą pełnoletnią.

Dlaczego trzeba się rejestrować?

Rejestracja umożliwia udział we wszystkich wydarzeniach, które będą miały miejsce podczas ŚDM i jest formą współuczestniczenia w przygotowaniach i kosztach ich organizacji. Rejestracja jest konieczna, aby Lokalny Komitet Organizacyjny (COL) mógł zorganizować miejsca zakwaterowania pielgrzymów, katechezy, dystrybucję żywności oraz transport; a także logistykę wszystkich ceremonii i wydarzeń towarzyszących.

Czym są Pakiety Pielgrzyma?

Pakiet Pielgrzyma to zestaw świadczeń oferowanych przez Lokalny Komitet Organizacyjny (COL) zapisanym pielgrzymom. Pakiety Pielgrzyma mają wiele wariantów, zróżnicowanych pod względem czasu trwania (pakiet tygodniowy, weekendowy, wydarzeń finalnych) oraz zakresu obejmowanych świadczeń.

Co zawiera Pakiet Pielgrzyma?

W zależności od wybranej opcji, pielgrzymi otrzymają pakiet, który może obejmować zakwaterowanie, ubezpieczenie, kartę komunikacji miejskiej, identyfikator pozwalający na wejście do miejsca Wydarzeń Centralnych, wyżywienie podczas ŚDM, plecak pielgrzyma i wszystkie niezbędne informacje, aby móc w pełni uczestniczyć w tych wydarzeniach.

 

Gantry 5