Do ŚDM w Panamie pozostało:

STRONA WYDARZENIA: https://www.facebook.com/mlodziezelk/

 

CO? „Panama w Ełku”

KIEDY? 24-27.01.2019r.

GDZIE? Ełk

Światowe Dni Młodzieży w Panamie już niedługo! Będąc tu, w Ełku, chcemy być ze sobą tak, jak niedawno byliśmy w Krakowie! W pierwszym tygodniu ferii do Ełku zjadą młodzi całej diecezji, aby razem szukać Boga, dzielić się radością wiary i trwać na modlitwie, w duchowej łączności, z młodymi w Panamie!

Zapraszamy Was na rekolekcje dla młodych!

? Koszt organizacji: 60 zł/os.
? Wiek uczestników: 15-25 lat
? Zapisy: Mail na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z podaniem imienia, nazwiska, parafii i numeru telefonu. Zgłoszenia przyjmujemy do 17 grudnia.

Potwierdzeniem zgłoszenia jest wpłata 60 zł na konto KSM Diecezji Ełckiej w terminie 7 dni od daty zgłoszenia.
Numer Konta: Bank BGŻ 26 2030 0045 11100000 0243 4240
Tytuł przelewu: DM Ełk – imię i nazwisko – parafia.
W odpowiedzi na zgłoszenie każdy uczestnik otrzyma kartę zgłoszeniową, którą należy dostarczyć do rejestracji w dniu rozpoczęcia spotkania.

❗Więcej informacji pod mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  oraz na profilu https://www.facebook.com/mlodziezelk/❗

 

Oto ja, służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa Twego

Już w czasie spotkania z wolontariuszami w Krakowie papież Franciszek wskazał Maryję jako wzór do naśladowania. Ona też jest nazywana przez Kościół błogosławioną. Podczas tych kilku dni chcemy szukać Jezusa, którego wskazuje nam Maryja, a także odnieść do swojego życia te słowa, szukając swojej drogi! Spotkanie w Ełku to spotkanie z drugim człowiekiem!

➡Młodzi spotkają się z młodymi
➡Wszyscy spotkamy się z tymi, którzy szukają Boga
➡Spotkamy się z tymi, którzy Boga już znaleźli
➡Będziemy mieszkać u rodzin, które na ten czas otworzą przed Nami drzwi swoich domów
➡Zadamy Księdzu Biskupowi pytania, na które odpowiedzi oczekujemy od dawna

Organizator: Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Ełckiej

 

WYDARZENIE NA FACEBOOKU - DOŁĄCZ!

 

panamaplakay

 

STRONA WYDARZENIA: https://mlodzi.diecezja.pl/panama-w-krakowie/

 

slider 1024x215

 

CO? „Panama w Krakowie” to dwudniowe wydarzenie pod hasłem „24h z Panamą”

KIEDY? sobota-niedziela, 26-27 stycznia 2018 r.

GDZIE? Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie

START: sobota 26 stycznia o godz. 20.00

PLAN:

konferencje, animacje, spotkanie z zaproszonym gościem oraz Wieczór Uwielbienia poprowadzony przez Zespół Uwielbienia. Te wydarzenia poprowadzą nas do wspólnego przeżycia czuwania z Papieżem Franciszkiem, które przeżyjemy dzięki transmisji telewizyjnej prosto znad upalnej Zatoki Panamskiej. Niedziela rozpocznie się nietypową pobudką – energetyzującą zumbą, po której odbędzie się wspólny posiłek oraz spotkania warsztatowe w grupach. Po południu odbędzie się wspólna Eucharystia – centralny punkt spotkania. Następnie, poprzez transmisję ponownie połączymy się z młodymi całego świata skupionymi na modlitwie w czasie Mszy Posłania. Nasze wspólne 24 godziny czuwania i uwielbienia zakończy wieczór z Wodzirejami z Krakowa.

 

Ze względów organizacyjnych na wydarzenie będą obowiązywać wcześniejsze zapisy. Formularz zostanie udostępniony na naszej stronie internetowej 10 listopada. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę prawnego opiekuna oraz wyznaczoną osobę, która w czasie wydarzenia będzie sprawować nad nią opiekę. Prosimy zabrać śpiwory oraz karimaty. Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 50 zł, cena obejmuje pakiety Panamskie dla każdego z uczestników oraz wyżywienie – kolację, śniadanie, obiad.

W razie pytań prosimy o kontakt organizacyjny na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorem „Panamy w Krakowie” jest Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej, Rada Młodzieży oraz Archidiecezja Krakowska.

WYDARZENIE NA FACEBOOKU - DOŁĄCZ!

 

panamawkrk2 723x1024

 

STRONA WYDARZENIA - www.tratwa.com.pl

 

CO? "Panama w Kaliszu"

KIEDY? 25-27 stycznia 2019 r.

GDZIE? Na terenie Zespołu Szkół Technicznych oraz WSD w Kaliszu przy ul. Złotej 144

PLAN:

Wspólna modlitwa, koncerty, spotkania, transmisja z Panamy (wkrótce więcej szczegółów!)

Zgłoszenia poprzez formularz www.tratwa.com.pl
Koszt 70 zł

 

STRONA WYDARZENIA - https://www.facebook.com/pg/replay.panama/events/?ref=page_internal

 

unnamed 1

 

CO? Rekolekcje młodzieżowe w duchu Światowych Dni Młodzieży

KIEDY? 1-3.02.2019 r.

GDZIE? Rzepedź - ośrodek rekolekcyjny

PLAN:

Będziemy kilka dni po zakończonych Światowych Dniach Młodzieży w Panamie, które będą swoistym Świętem Młodych. Chcąc przeżyć na nowo ten niesamowity czas. W planie: Eucharystia, Droga Krzyżowa, katechezy, czuwanie, doświadczenie wspólnoty, śpiew, taniec, zabawa.

Rekolekcje rozpoczniemy w piątek, 1 lutego o godz. 17.00
Recepcja czynna od godz. 15.00
Przyjazd do godz. 16.30
Wszystko zakończy się w niedzielę, 3 lutego ok. godz. 14.00
 
DLA KOGO: Dla młodzieży, studentów i nie tylko. Dolna granica wieku: VII klasa SP, górna granica wieku 25 lat.
ILE TO KOSZTUJE: 130 zł
PRZYJAZD: We własnym zakresie!
 
ZAPISY: drogą elektroniczną, od 16 listopada. Zgłoszenia do 4 stycznia. Nie zostawiajcie zapisów na ostatnią chwilę. Liczba miejsc ograniczona!!!

WYDARZENIE NA FACEBOOKU - DOŁĄCZ

 

unnamed

STRONA WYDARZENIA: https://www.emmanuel.info.pl/panama-w-warszawie/

 

BANER Panama w Warszawie

 

CO? wydarzenia „Panama w Warszawie” dla wszystkich młodych, którzy chcą doświadczyć wspólnoty młodego, żywego Kościoła w łączności z Papieżem Franciszkiem i młodzieżą całego świata.

KIEDY? niedziela, 27.01.2018 r.

GDZIE? Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie

START: godz. 14.00

PLAN:

Wydarzenie poprowadzi Michał „PAX” Bukowski – młody i charyzmatyczny raper, prowadzący w TVP program młodzieżowy „Studio Raban”. Konferencję nawiązującą do myśli przewodniej obecnych Światowych Dni Młodzieży – „Oto ja służebnica Pańska” wygłosi– Arcybiskup Grzegorz Ryś, Metropolita Łódzki.

Tego dnia przewidziano bezpośrednie połączenie z młodymi w Panamie. Ambasada Panamska przedstawi kulturę, życie codzienne oraz miejsce Kościoła w Panamie. W trakcie spotkania poznamy i nauczymy sie hymnu SDM 2019 , będzie czas na adorację, refleksję, ale także na radosne bycie razem i doświadczenie wspólnoty młodego, twórczego Kościoła. Spotkanie zwieńczone będzie uroczystą Mszą Świętą, w trakcie której wysłuchamy homilii, którą papież tego dnia skieruje do młodych, a dzień zakończymy wspólnym radosnym muzycznym uwielbieniem.

 

Nasze zaproszenie jest skierowane w sposób szczególny do młodych ludzi w wieku 16-26 lat, ale tego dnia drzwi Świątyni będą również otwarte dla wszystkich „młodych duchem”, którzy będą chcieli wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

 

STRONA WYDARZENIA NA FACEBOOKU - DOŁĄCZ

 

warszawa w trakcie panamy

 

 

 

Gantry 5