Do ŚDM w Panamie pozostało:

ŚDM znaczy wspólnota!

Jedną z największych wartości Światowych Dni Młodzieży jest doświadczenie wspólnoty - zarówno tej międzynarodowej wspólnoty młodego Kościoła pragnącego razem świętować swoją wiarę, jak i tej bardziej lokalnej, grupy razem z którą przygotowuję się do wyjazdu, a potem przeżywam te niezwykłe wydarzenia. Wyjazd w zgranym zespole rówieśników, pozwala możliwie najowocniej przeżyć czas ŚDM.

Poszukaj grupy przygotowującej się do wyjazdu!

Najlepiej zacznij szukać grupy w Twojej parafii, szkole lub wspólnocie w najbliższej okolicy. Jeśli uda się znaleźć innych chętnych na wyjazd, to zgłoście się do Waszego koordynatora diecezjalnego, by zarejestrować grupę i wspólnie przygotujcie się do uczestnictwa w wielkim święcie młodych w Panamie. Listę kontaktów do koordynatorów diecezjalnych znajdziesz TUTAJ.

Jeżeli nie zdecydujesz się na współtworzenie własnej grupy, to najlepiej dołączyć do grupy już powstającej w Twojej diecezji. Poniżej znajdziesz mapkę tworzących się grup, które już się zgłosiły do KBO ŚDM, oraz kontakty do ich organizatorów.

Zgłoś grupę!

Jeżeli jesteś organizatorem grupy przygotowującej się na wyjazd na ŚDM Panama 2019, to w pierwszej kolejności zgłoś ją do koordynatora diecezjalnego, a następnie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prześlij informacje kontaktowe o grupie (miejsce gdzie powstaje grupa i dane kontaktowe do organizatora, które możemy umieścić na mapie).

Gantry 5